YUSUF UNAY'A FEDERASYONDAN PLAKET

Türkiye Cimnastik Federasyonu, Hatay'a olduğu kadar ülkemize çok sayıda başarılar kazandıran Cimnastik Antrenörü Yusuf Unay'a spora katkılarından dolayı plaketle ödüllendirildi.

Türkiye Cimnastik Federasyon Başkanı Suat Çelen tarafından hazırlanan plaketi, Cimnastik Hatay İl Temsilcisi Özcan Özdemir takdim etti. Halen Yeşim Teker Latin Dans Cimnastik Gençlik Spor Kulübü İdareciliği yapan Yusuf Unay, aldığı plaketten duyduğu sevinci belirtirken, "Şahsımı plaketle ödüllendiren Federasyon Başkanımız Suat Çelen olmak üzere, bu plaketi İl Temsilcimiz Özcan Özdemir'in elinden almak da onur verici. Bu nazik davranışlardan dolayı teşekkür ediyorum. Yıllar sonra da olsa hatırlanmak insanı mutlu ediyor" ifadesini kullandı.

Konuşa ilişkin bir açıklama yapan Türkiye Cimnastik Federasyonu Hatay İl Temsilcisi Özcan Özdemir de, "Emeğiniz camia olarak hepimiz için büyüktür. Ne yapsak kafi olmaz, size bu plaketi takdim etmek benim için büyük bir gurur. Allah sizlerden razı olsun. Hatay ve Türk Cimnastiğini daha ileriye taşımak için el birliği ile çalışmaya devam etmek umuduyla saygılarımı sunarım" dedi.

Top